Věra Mikulcová překvapila: Ukázala se s dlouhými vlasy a výrazným líčením, fanoušci šílí

Věra Mikulcová se rozhodla zasvětit svůj život sportu. Ve fitku tráví každý den dlouhé hodiny a na kulturistických soutěžích válí. Na sociálních sítích se pochlubila fotografií, kde zavzpomínala na časy před 14 lety. Úspěšnou kulturistku byste jen stěží poznali. Před lety se pyšnila bujnou kšticí.
“Focení před závody je hodně náročné, zatínáte všechny svaly, co máte, a musíte držet v póze třeba minutu, všechno vás bolí. Pro mě je to těžší než trénink. Když jsem s focením začínala, styděla jsem se, bála se, neměla jsem to moc ráda. Přitom jsem se ale těšila, jaké to asi bude. A teď? Baví mě to, je to náročné, ale je to zábava, těším se. Fotka je focená před 14 lety,” píše k fotografii, na které se pochlubila dlouhými vlasy a výrazným líčením.
Mikulcová rozdělila společnost na dva tábory
Fanoušci byli z příspěvku zcela u vytržení a sportovkyni zaplavili lavinou komentářů. “Ježiš, tady jste teda kusanec. Moc vám to sluší!” přidala kompliment Olina. “Ty vyčesané vlasy vám moc sluší,” vychválila nový účes i Ivana. “Nádherná, pozitivní a hlavně sexy baba,” přidává se Michaela. Někteří dokonce usoudili, že Mikulcová snad zastavila čas: “14 let zpět? Styďte se, vy vůbec nestárnete, Věrko,” má v tom jasno Alena.
Věra Mikulcová rozděluje společnost na dva tábory. Zatímco jedni její vysportovanou formu oceňují, druzí ji odsuzují. Ona osobně si však s kritikou hlavu neláme: “Já jsem úplně v klidu. Já jsem se sebou spokojená a ty komentáře jdou mimo mě. Nic mi to nezpůsobuje a já naopak, když si něco přečtu, tak se tomu zasměju. Svaly se mi líbily, takže spíše kdybych je neměla, tak jsem nespokojena,” přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz.
Vítěz Big Brothera promluvil o závislosti na drogách. Standa jim po triumfu v show zase propadl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top